1. Samsung Galaxy TAB
A Samsung Galaxy TAB tudása alapján méltó ellenfele lesz az iPadnak – van amiben jobb nála, van amiben gyengébb. Majd a piac eldönti, hogy mi a fontosabb: a hosszú üzemidő vagy az, hogy a kütyüt egy kézben lehet tartani. További képek.
2. Philips Cinema 21:9 Platinum
Képaránya miatt az egyik legkülönlegesebb tévé, amely nagyobb lett, mint elődje és most már 3D-t is tud.
3. 31 colos OLED-tévé
Gyönyörű dizájn, gyönyörű kép – az LG 31 colos OLED tévéjét csak azért soroltuk a harmadik helyre, mert egyelőre csak prototípus formájában létezik.
4. Philips/Dimenco szemüveg nélküli 3D
Nem titok, hogy a Philips évek óta csiszolja szemüveg nélküli 3D megjelenítőjét – a Dimencoval közös projekt ígéretesnek tűnik.
5. Samsung 4-es sorozatú 3D plazma
Nem gondoltuk, hogy ennyire gyorsan lesz 300 ezer forint alatti 3D-s tévé; a Samsung ránk cáfolt, ráadásul a pénzünkért egy 55 colos monstrumot kapunk.
6. LG LEX8 sorozat
12 mm-es káva és 8,8 mm-es vastagság, local dimminggel, 3D-vel és 400 Hz-es képfrissítéssel fűszerezve. Mindezt matt fényezéssel és tükröződésmentes bevonattal – kell ennél több?
7. Grohe elektronikus csaptelep
Még egy geeknek is muszáj tisztálkodnia - és a legstílusosabban ezt egy ilyen eszközökkel felszerelt fürdőszobában teheti meg.
8. Panasonic 3D-s kézikamera
Bár nem Full HD-ben, mégis elég jó minőségben készíthetünk 3D-s felvételeket a Panasonic 3D-s kamerájával – akár már a következő nyaralás alkalmával is.
9. People of Lava Scandinavia Google TV
A kis svéd gyártó Android operációs rendszerre épülő okostévéje lehetővé teszi az internet elérését a karosszékből ülve is, miközben tudása külön alkalmazásokkal tovább bővíthető.
10. Sony Reader Touch Edition
Az első e-könyv olvasók gyerekbetegségeiből nem sok maradt már: a gombok miatti nagy méretre megoldást nyújt az érintőképernyő, az új E Ink Pearl pedig valóban sokat javít a kontraszton és a lapozási sebességen.