Skip to main content

Már lehet regisztrálni a kedvezményes Windows 8-ra

FacebookFacebookFacebookFacebook
A programban mindenki részt vehet, aki 2012. június 02. és 2013. január 31. között vásárol Windows 7-es PC-t.

Hirdetés

Amint azt korábban már megírtuk, a Microsoft a Windows 8 esetében is igyekszik a harvergyártókat támogatni - a kedvezményes frissítési ajánlattal a vállalat azt szeretné elérni, hogy a felhasználók ne halasszák el csak azért egy PC vagy egy notebook megvásárlását, hogy a gépet ne Windows 7-tel, hanem már Windows 8-cal kapják meg. Windows Upgrade Offer program korábban a Vista-Windows 7 váltásnál is volt; akkor ingyen lehetett frissíteni, most jelképes összegért, 14,99 euróért lehet váltani az új OS-re. (Fizetni tényleg euróban kell majd, ezért a tényleges összeg a bankunknál a vásárlás időpontjában érvényes T+2 napi árfolyamtól függ.)

A programban való részvétel feltétele, hogy a felhasználó legkésőbb 2013. február 28-ig regisztráljon a https://windowsupgradeoffer.com/hu-HU weboldalon - amely a tegnapi naptól kezdve élesben működik. Fontos tudnivaló, hogy a frissítésre jogosító kupont a Microsoft csak október 26-ától, a Windows 8 megjelenésének napjától kezdve küldi ki. A kedvezményesen megvásárolt Windows 8 Pro nemcsak arra a számítógépre telepíthető fel, amelyiken a regisztrált Windows 7 fut, hanem dönthetünk úgy is, hogy másik gépre telepítjük fel, feltéve, hogy azon legalább Windows XP jogtiszta változata van, és hardvere alkalmas a Windows 8 futtatására is.

A korlátozások között azt kell megemlítenünk, hogy a programban csak magánfelhasználók vehetnek részt, és egy felhasználó legfeljebb öt kupont igényelhet. Ezen kívül nem számíthatnak sok jóra azok sem, akik a Windows 7 dobozos változatát veszik meg, ők a kedvezményes frissítési programban nem vehetnek részt - de legalább a 40 dolláros/eurós ajánlattal vígasztalódhatnak.