Érintőképernyős Sony Walkman
Hirdetés
Némi késéssel ugyan, de a Sony is bemutatta teljes érintőképernyős médialejátszóját, az NWZ-X1000-et.
A 3"-es és WQVGA felbontású OLED érintőkijelző a készülék előlapjának nagy részét elfoglalja ugyan, de a Sony teljesen nem hagyta el a hagyományos gombokat sem. Kétféle kapacitással, 16 illetve 32 GB-os változatban lesz majd elérhető, és olyan extrákkal is felszerelték, mint a WiFi adapter (reméljük ez egy valóban használható internetböngészőt is jelent majd) illetve beépített aktív zajcsökkentés.

