Skip to main content

Érintőképernyős Sony Walkman

FacebookFacebookFacebookFacebook
Némi késéssel ugyan, de a Sony is bemutatta teljes érintőképernyős médialejátszóját, az NWZ-X1000-et.

Hirdetés

Némi késéssel ugyan, de a Sony is bemutatta teljes érintőképernyős médialejátszóját, az NWZ-X1000-et.

CES 2009

A 3"-es és WQVGA felbontású OLED érintőkijelző a készülék előlapjának nagy részét elfoglalja ugyan, de a Sony teljesen nem hagyta el a hagyományos gombokat sem. Kétféle kapacitással, 16 illetve 32 GB-os változatban lesz majd elérhető, és olyan extrákkal is felszerelték, mint a WiFi adapter (reméljük ez egy valóban használható internetböngészőt is jelent majd) illetve beépített aktív zajcsökkentés.

Ez is érdekelhet