VR-szemüvegen dolgozik a Samsung
Karkötők és órák után szemüveggel is kiegészíthetőek lesznek a Galaxy táblagépek és telefonok, a Samsung ugyanis a hírek szerint ebben a kategóriában is szeretne megjelenni, lehetőleg még az idén. A sietségnek megvan a maga oka: a koreaiak az Oculus Rift és a Sony Project Morpheus szemüvege előtt akarnak a a piacra lépni.
Egyes fejlesztők állítólag már most használják a szemüvegeket, amelyek az S5-tel és a Note 3-mal működnek együtt, de a végleges verziókhoz már a következő generációs telefonokra, phabletekre és táblagépekre lesz szükség.
Az információk szerint a szemüvegben OLED panelek lesznek majd, amelyek az OR második verziójánál is jobb képminőséget biztosítanak, a készülék árát pedig igyekeznek úgy belőni, hogy az a konkurencia alatt maradjon.

