A Galaxy S II-ből is lesz Plus?
Hirdetés
A recept ugyanaz, mint az S Plusnál, azaz a processzor sebességén növeltek egy keveset – a mérőprogram szerint 300 MHz-et, így az most már 1,5 GHz-en üzemel. A készülék az An3DBenchXL alatt elért pontszámokat összesítő oldalon bukkant fel. Az adatok alapján (ha nem csak egy vicces próbálkozásról van szó) a Samsung a kijelzőt sem cserélte le, tehát az maradt WVGA felbontású.
Tekintettel arra, hogy a korábbi hírek szerint az MWC keretében még nem számíthatunk a Galaxy S III megjelenésére, ugyanakkor a Samsung több új mobilt is be kíván mutatni, az S II Plus pedig ezek közül lehet az egyik, amin futhat akár az Ice Cream Sandwich is a legújabb TouchWiz felülettel kiegészítve.

