Ilyen lesz az Xperia Z4?
A Sony nem mindig ragaszkodik az MWC-s bejelentésekhez, így például sem a Z sorozatból egyedül a Z2 az, ami Barcelonában mutatkozott be. Tekintetbe véve azt, hogy a Z3-at pedig tavaly szeptemberben az IFA-n jelentették be, igen valószínű, hogy egy hónap múlva még nem ismerhetjük meg a Z4-et – de azért nem is lehetetlen.
Ennek a kétkedésnek az adja az alapot, hogy a Weibora kikerült pár fotó, amelyen elvileg az új csúcs-Sony előlapja látható. Ezen az elődhöz képest megfigyelhető változások közé tartozik a kamera helyének megváltozása és a hangszórók elrejtése két vékony rés mögé. Az előlap mögötti hardverről most nem tudtunk meg semmit, de korábbi hírekben szerepelt már QHD kijelző, Snapdragon 810, 4 GB RAM és így tovább.

