Késik az új Lumia csúcstelefon
Azt beszélik, hogy a Microsoft részt vesz a jövő márciusban tartandó Mobile World Congress 2015 konferencián, de azon csak olyan készülékeket mutat be, amelyek belépő szintűek. A Lumia 625 utóda a Microsoft RM-1090 lesz, a Lumia 435 helyett pedig minden bizonnyal az RM-1069 és az RM-1110 lesznek kaphatók. A csúcskategóriában a Lumia 1020 McLaren kódnevű utóda lett volna a cég legjobb telefonja, hiányában azonban a Lumia 930 és a Lumia 1520 is a helyén marad.
Így két éven át változatlan lehet a cég csúcskészüléke, miközben a Microsoft is a belépő szintre koncentrál. Így ki is hagyja a középkategóriát, amelyben egyébként lenne keresnivalója. Talán a vállalatnál is érzik a Xiaomi fenyegetését. A hírek egyébként nem hivatalosak, és részben nem túl jó minőségű fotókra támaszkodnak.

